Odtrucie poalkoholowe

11,57 zł

Naturalna mieszanka ziół i warzyw umożliwiających przeprowadzenie odtrucia alkoholowego, detoksykacji alkoholowej. Usuwa z organizmu toksyny powstałe na skutek zatrucia alkoholowego.  

Gramatura
  • 200g
  • 500g
Ilość

Przygotowaliśmy dla Was specjalny preparat przyspieszający detoks po odwyku alkoholowym. Zawarte w nim składniki pomogą nie tylko oczyścić organizm, ale także zregenerować komórki – budulce naszego organizmu.

Jak działa mieszanka i dlaczego warto ją stosować?

Ostropest plamisty - znany jest z właściwości regeneracyjnych wątroby.

Czystek - ma działanie antyoksydacyjne. Dzięki niemu hamowane jest powstawanie wolnych rodników, które niszczą DNA i pozostałe komórki w organizmie, przyczyniając się do powstawania groźnych chorób. 

Burak - źródło białka i błonnika oraz betalainy. Betalaina to rzadko spotykany związek, który jest jednym z najsilniejszych naturalnych przeciwutleniaczy,   czyli związków zwiększających przyswajanie tlenu przez komórki, dzięki czemu pomaga zwalczyć anemię, pojawiającą się w organizmie na skutek zatrucia alkoholowego. Co więcej opóźnia procesy starzenia komórkowego, zwiększa odporność oraz zapobiega wielu groźnym chorobom, które mogą się pojawić w skutek nadużycia alkoholu (np. nowotworowym). 

Ta naturalna mieszanka ziół i warzyw pomaga ustabilizować poziom cholesterolu oraz dotlenić serce, wyrównuje jego pracę i zmniejsza ciśnienie krwi, jej regularne stosowanie pomoże powrócić twojemu organizmowi do jego pierwotnego stanu, doda mu sił i zminimalizuje skutki uboczne nadużycia alkoholu. 

Dzięki tej wyjątkowej kompozycji składników pochodzenia naturalnego, szybko wstaniesz na nogi, nawet po silnym przedawkowaniu alkoholu.

Skład:

- burak liofilozowany

- ostropest plamisty

- czystek

Dawkowanie:

Standardowe dawkowanie produktów sypkich to 3x dziennie czubatą łyżeczkę przed posiłkiem.

Produkty sypkie można spożywać bezpośrednio lub po rozpuszczeniu w soku (innym płynie), jogurcie, smoothie.