Zestaw odchudzający naturalne mieszanki - program 8 tygodniowy

55,09 zł

Dwufazowy zestaw mieszanek wspomagających odchudzanie, to stworzony z całkowicie naturalnych składników komplet preparatów usprawniających działanie procesu metabolicznego, oczyszczających organizm z toksyn i zwiększający przyswajanie przez organizm składników odżywczych oraz witamin, który pomoże osiągnąć Ci wymarzoną szczupłą sylwetkę.

Ilość

Zestaw naturalnych mieszanek odchudzających 

Program 8 tygodniowy

Zestaw naturalnych mieszanek odchudzających DR HELPERA składa się z dwóch etapów:  

1. Odchudzanie Faza I - 4 tygodnie 

Czyli dobry start diety, która na zawsze zmieni twoje podejście do odchudzania i pomoże Ci w zdrowy sposób zrzucić zbędne kilogramy. Jest to faza przygotowująca. Na tym etapie z organizmu eliminowane są wszelkie toksyny oraz stopniowo wprowadzane są niezbędne minerały i witaminy. 

Skład:

- burak liofilozowany

- chlorella

- ostropest plamisty

- czystek

- siemię lniane

Zawartość opakowania -  500g 

2. Odchudzania Faza II - 4 tygodnie*

Na tym etapie rozpoczyna się kluczowe dla procesu odchudzania pobudzenie przemiany materii w organiźmie, które pod warunkiem systematycznego stosowania przyczyni się do realnej utraty wagi. W tej fazie organizm jest w dalszym ciągu wzbogacany niezbędnymi witaminami oraz minerałami. 

Skład:

- młody jęczmień 

- chlorella i spirulina

- ostropest plamisty

- czystek

- siemię lniane 

Zawartość opakowania -  500g

Dlaczego warto stosować suplementy wspomagające odchudzanie?

Naturalne preparaty odchudzające dostarczają twojemu organizmowi niezbędnych witamin, usprawniają proces oczyszczania organizmu ze znajdujacych się w nim toksyn oraz, co najważniejsze, znacząco wpływają na ulepszenie działania procesu metabolicznego twojego organizmu co pomaga osiągnąć wymarzone rezultaty kształtujące twoją sylwetkę. 

Dlaczego mieszanki DR HELPERA są tak efektywne?

W 100% naturalna formuła 

Starannie wyselekcjonowany skład 

Dokładnie wyważone proporcje

Naturalne składniki zawarte w naszych produktach pomagają w walce o zdrowie i szczupłą sylwetkę. Ich regularne stosowanie wpływa na polepszenie wyglądu skóry, włosów i paznokci. Pamiętając o zbilansowanej i smacznej diecie, odpowiedniej dawce ruchu i koniecznej ilości snu, wspomagając się naturalnymi preparatami odchudzającymi, osiągniesz spektakularne efekty i na zawsze zmienisz swoje życie!

Dawkowanie:

Standardowe dawkowanie produktów sypkich to 3x dziennie czubatą łyżeczkę przed posiłkiem.

Produkty sypkie można spożywać bezpośrednio lub po rozpuszczeniu w soku (innym płynie), jogurcie, smoothie.

KUPUJĄC PRODUKTY W ZESTAWIE PŁACISZ MNIEJ! 

* 4 tygonie - Jest to przybliżony okres na jaki wystarcza 1 opakowanie mieszanki stosowanej systematycznie według zalecanego dla preparatów dawkowania. Po wyczerpaniu pierwszego opakowania produktu zalecane jest kontynuowanie systematycznego stosowania preparatu Odchudzanie Faza II przez minimum 3 miesiące, w celu osiągnięcia zamierzonych rezultatów.