Zestaw odchudzający naturalne mieszanki - program 8 tygodniowy

55,09 zł

Dwufazowy zestaw mieszanek wspomagających odchudzanie, to stworzony z całkowicie naturalnych składników komplet preparatów usprawniających działanie procesu metabolicznego, oczyszczających organizm z toksyn i zwiększający przyswajanie przez organizm składników odżywczych oraz witamin, który pomoże osiągnąć Ci wymarzoną szczupłą sylwetkę.

Ilość

Zestaw naturalnych mieszanek odchudzających 

Program 8 tygodniowy

Zestaw naturalnych mieszanek odchudzających DR HELPERA składa się z dwóch etapów:  

1. Odchudzanie Faza I - 4 tygodnie 

Czyli dobry start diety, która na zawsze zmieni twoje podejście do odchudzania i pomoże Ci w zdrowy sposób zrzucić zbędne kilogramy. Jest to faza przygotowująca. Na tym etapie dzięki mieszance Odchudzanie Faza I z organizmu eliminowane są wszelkie toksyny oraz stopniowo wprowadzane są niezbędne minerały i witaminy. 

Skład:

- burak liofilozowany

- chlorella

- ostropest plamisty

- czystek

- siemię lniane

Zawartość opakowania -  500g 

2. Odchudzania Faza II - 4 tygodnie*

Na tym etapie rozpoczyna się kluczowe dla procesu odchudzania pobudzenie procesu przemiany materii w organiźmie, które pod warunkiem systematycznego stosowania przyczyni się do realnej utraty wagi. W tej fazie organizm jest w dalszym ciągu wzbogacany niezbędnymi witaminami oraz minerałami. 

Skład:

- młody jęczmień 

- chlorella i spirulina

- ostropest plamisty

- czystek

- siemię lniane 

Zawartość opakowania -  500g

Dlaczego warto stosować suplementy wspomagające odchudzanie?

Na świecie nie istnieją cudowne tabletki odchudzające, po przyjęciu których rano obudzicie się o kilogram lżejsi. Odchudzanie to proces zarówno fizyczny jak i psychiczny.Wymaga  silnej woli jak i systematyczności. Jedynie odpowiednio zrównoważona dieta poparta wysiłkiem fizycznym gwarantuje osiągnięcie zamierzonych efektów.

Wysiłek fizyczny został usytuowany na pierwszym miejscu w obecnej piramidzie żywieniowej. Zasada 3x30x130 to podstawa skuteczności. 3 razy w tygodniu po 30 min z tętnem 130/min to reguła, do której należy dążyć. Na drugim miejscu stawiamy samodyscypilnę żywieniową polegającą na przyjmowaniu w diecie mądrych kalorii, w tym miejscu wkracza nasz zestaw naturalnych mieszanek odchudzających.

Faza I naszych mieszanek zawiera dużą ilość dobrze przyswajalnego błonnika pozwala pozbyć się z organizmu złogów zalegających w przewodzie pokarmowym oraz oczyścić organizm na poziomie komórkowym.

Następnie przechodzimy do Fazy II, której celem jest pobudzenie procesów metabolicznych. Zwiększenie metabolizmu i przemiany komórkowej pomoże w redukcji zmagazynowanych lipidów w komórkach tłuszczowych, co w efekcie doprowadzi do osiągnięcia wymarzonych rezultatów kształtujących Twoją sylwetkę. 

Nasze w pełni naturalne preparaty, na każdym etapie odchudzania, dostarczają Twojemu organizmowi niezbędnych witamin, minerałów i aminokwasów koniecznych w procesie redukcji wagi i usprawniających proces oczyszczania organizmu ze znajdujących się w nim toksyn oraz, co najważniejsze, znacząco wpływają na ulepszenie działania procesu metabolicznego Twojego organizmu.

Dlaczego mieszanki DR HELPERA są tak efektywne?

W 100% naturalna formuła 

Starannie wyselekcjonowany skład 

Dokładnie wyważone proporcje

Naturalne składniki zawarte w naszych produktach pomagają w walce o zdrowie i szczupłą sylwetkę. Ich regularne stosowanie wpływa na polepszenie wyglądu skóry, włosów i paznokci. Pamiętając o zbilansowanej i smacznej diecie, odpowiedniej dawce ruchu i koniecznej ilości snu, wspomagając się naturalnymi preparatami odchudzającymi, osiągniesz spektakularne efekty i na zawsze zmienisz swoje życie!

Dawkowanie:

Standardowe dawkowanie produktów sypkich to 3x dziennie czubatą łyżeczkę przed posiłkiem.

Opakowanie 500g mieszanki odpowiada ilości 250 kapsułek .

Uznaliśmy iż sypka forma preparatu będzie przyjaźniejsza w stosowaniu ponieważ znaczna liczba osób ma trudności z połykaniem preparatów w formie kapsułek.

Produkty sypkie można spożywać bezpośrednio lub po rozpuszczeniu w soku (innym płynie), jogurcie, smoothie.

KUPUJĄC PRODUKTY W ZESTAWIE PŁACISZ MNIEJ! 

* 4 tygonie - Jest to przybliżony okres na jaki wystarcza 1 opakowanie mieszanki stosowanej systematycznie według zalecanego dla preparatów dawkowania. Po wyczerpaniu pierwszego opakowania produktu zalecane jest kontynuowanie systematycznego stosowania preparatu Odchudzanie Faza II przez minimum 3 miesiące, w celu osiągnięcia zamierzonych rezultatów.