Koenzym Q10 (Ubichinone) 60 kapsułek

26,11 zł

Koenzym Q10 jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania każdej naszej komórki. Bierze udział w procesie wytwarzania energii w komórkach dla większości procesów biochemicznych, poprawia ich dotlenienie oraz posiada silne właściwości oksydacyjne. Jako antyoksydant ma właściwości antynowotworowe a także przeciwdziała powstawaniu złogów cholesterolowych w tętnicach.

Ilość
opakowanie - 60 kapsułek

Uprawianie sportu a koenzym Q10.

Koenzym Q10 jest wytwarzany w tkankach naszego organizmu, jednak podczas wysiłku fizycznego jego produkcja staje się niewystarczająca. Dotyczy to zarówno osób uprawiających sport jak i osób ciężko pracujących fizycznie. Jego niedobór skutkuje zespołem przewlekłego zmęczenia, spadkiem odporności i wydolności fizycznej a także spadkiem wydolności serca, w którym brak koenzymu Q10 jest najbardziej odczuwalny. Dlatego podczas świadomego uprawiania sportu, niezbędna jest suplementacja z zewnątrz.

Suplement diety Koenzym Q10 DR HELPER

Suplement diety Coenzyme Q10, zapewni Ci niezbędną dawkę tej substancji, abyś mógł bezpiecznie i bez szkody dla zdrowia oddawać się swojej ulubionej dyscyplinie sportowej. Unikniesz stresu oksydacyjnego i zapewnisz swojemu sercu niezbędną pomoc do zwiększonej pracy. Piperyna znajdująca się w naszym preparacie sprawia, że jest on łatwo przyswajalny w przewodzie pokarmowym.

Polecamy stosowanie koenzymu Q10 przy wysiłku fizycznym wraz z Resveratrolem i Kocim Pazurem ( Cat’s Claw).

Zawartość: 60 kapsułek.

Dawkowanie: 1 kapsułka 2 x dziennie 

Ostrzeżenia: Nie stosować u kobiet w ciąży oraz karmiących. Nie przekraczać zalecanej dawki dobowej. Produkt nie może byc stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Przechowywanie: w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.